Krimelte alustas desinfitseerimisvahendite tootmist

Eesti ehituskeemia tootja, Wolf Groupi kuuluv Krimelte tõi turule uue tootesarja PENOSIL Care, kuhu kuuluvad desinfitseerivad vahendid kätele ja pindadele.

Desinfitseerivad tooted  on PENOSILi tooteportfelli  loogiline täiendus, sest lisaks ehitusvahtudele, hermeetikutele ja liimidele on seal esindatud ka puhastusained. „Valitsuse üleskutse ettevõtetele, kel on võimekus desovahendeid toota, langes kokku meie tootearenduse plaanidega ning aitas ideel kiiremini realiseeruda ,“ tõdeb PENOSILi müügidirektor Eikki Kari. „Saame klientidele nüüd pakkuda täislahendust, mis sisaldab nii vuugitäiteaineid, tööriistade puhastajaid kui ka kuut erinevat desinfitseerivat toodet viiruste ja bakterite hävitamiseks.

PENOSIL Care sari eristub innovatiivse pakendamise ja kasutusmugavuse poolest. Sarja lipulaevaks on vahupüstoli ja pihustusotsikuga kasutatav PENOSIL Care Disinfectant for surfaces EasySpray. Vahupüstolile kinnitatavast otsikust väljub desinfitseeriv aine lehvikukujuliselt. Seeläbi on võimalik kiirelt ja ühtlaselt katta suuri pindu avalikes ruumides, tööstus- ja ehitusobjektidel. Lahenduse erilisust näitab tõsiasi, et spreiotsik on tööstusdisainilahendusena kaitstud nii Euroopas, USAs kui Venemaal.

Aerosoolballoonis pinnapuhastusvahendi PENOSIL Care Disinfectant for surfaces aerosol  väjatöötamisel lähtuti käepärasest aerosoolballoonist kodumajapidamiste ning väiksemate kontorite tarbeks. Lisaks on toodet mugav kaasas kanda. Sarjast leiab veel kahte mõõtu taaras käte desinfitseerijat PENOSIL Care Disinfectant for hands ning peamiselt puhastuslapiga pealekantavat vahendit PENOSIL Care Disinfectant for surfaces.

Etanooli baasil PENOSIL Care sarja tooted on kasutusvalmis, ei nõua lahjendamist ega kasutamisjärgset järelloputust. Desinfitseerimise eelduseks on mustusest puhastatud pinnad ning hästi ventileeritud ruum. Tooted on registreeritud Terviseametis ning jõuavad jaekauplustesse käesoleval nädalal.

Kõik postitused

2022

2021