Krimelte jätkab tarnimist

Meie olulisemaks prioriteediks on oma töötajate, klientide ja partnerite turvalisus ning sellest lähtuvalt teeme täna kõik endast oleneva, et koroonaviiruse levikut vältida. Tegutseme oma igapäevatöös vastutustundlikult, järgime EV Valitsuse korraldusi ja püüame säilitada ettevõtte sujuvat toimimist, et saaksime ka kriisiolukorras pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenindust.

TOOTMINE
Käesoleval hetkel meie Tallinna tootmisüksus jätkab tootmist. Töö jätkamiseks oleme kohandanud vajalikud ohutusreeglid ja hügieenimeetmed.

TARNIMINE
Tellitud kauba kättesaamine on võimalik, kuid laadimise ja mahalaadimise ajaks oleme karmistanud ohutuseeskirju. Teeme tihedat koostööd oma logistikapartneritega, et leida tarnetele parim lahendus, vältides nii palju kui võimalik piiridel ummistunud teid ja pikki ooteaegu.
Kui teie ettevõte on kehtestanud tarnimisel uued reeglid või piirangud, palume nendest teavitada tellimuse tegemisel.

TELLIMINE
Jätkame tellimuste vastuvõtmist ja püüame kaupa tarnida tavapärase tarneaja jooksul. Lisainfo saamiseks pöörduge oma kliendihalduri poole.

KONTAKT
Külastused meie haldusterritooriumil on viidud absoluutse miinimumini. Kõik meie töötajad, kelle tööiseloom seda võimaldab, töötavad kodukontorist ja on kättesaadavad lähinädalatel telefoni või e-posti teel. Vastame kõikidele teie küsimustele või soovidele.

Hoiame teid kõiki võimalike muudatustega kursis ning täname mõistva suhtumise ja koostöö eest sel raskel ajal, mis mõjutab meid kõiki. Olge hoitud!

KRIMELTE OÜ

Kõik postitused

2022

2021