Penosil Eesti OÜ ühines Krimelte OÜ’ga

2. novembril ühines ehitusvahtude ja vuugihermeetikute hulgimüüja Penosil Eesti OÜ Krimelte OÜ-ga ning kannab edaspidi Krimelte OÜ nime. Penosil Eesti OÜ-sse kuulunud Läti ja Leedu müügiettevõtted on konsolideerimise järgselt samuti Krimelte OÜ tütarettevõtted. Antud ühinemine lihtsustab ja tugevdab Wolf Groupi ettevõtete juhtimist ning hoogustab rahvusvahelist arengut.

Krimelte OÜ koduturu müügiüksus jätkab oma tegevust senise meeskonnaga. Nii kontaktandmed kui ka müügikontori aadress – Suur-Paala 6, Tallinn – jäävad samaks. Kõik Penosil Eestiga sõlmitud lepingud kehtivad praegusel kujul ning lähevad automaatselt üle Krimeltele. Krimelte OÜ koduturu müügiüksuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele ja lõpptarbijatele tipptasemel tooteid ning klienditeenindust.

Krimelte OÜ on Eesti päritolu rahvusvaheline ehituskeemia tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad ehitusvahud, vuugihermeetikud, liimid, tihendusmaterjalid ning erinevad pinnatöötlus- ja puhastusvahendid. Ettevõte tegutseb aastast 1994 ning selle pidevalt laienev eksporditurg koosneb hetkel enam kui 70 riigist. Krimelte kuulub Wolf Groupi, mis ühendab katusbrändina kõiki tema tooteid, kaubamärke ning välismaal tegutsevaid tootmis- ja müügiettevõtteid. Wolf Groupi peamised tootebrändid on Penosil ja Olivé.

Kõik postitused

2022

2021