Privaatsussätted

Andmekasutuse põhimõtted ettevõttes Wolf Group OÜ

 
Veebisaidi  krimelte.ee  omanik ja haldaja WOLF GROUP OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja lehekülastajate eraelu puutumatust. Oleme sellekohaselt koostanud siinsed privaatsuspõhimõtted, mis käsitlevad andmete kogumist ja kasutamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Milliseid andmeid kogutakse Krimelte veebisaidil selle kasutajate kohta ja kuidas neid andmeid kasutatakse?

Wolf Group OÜ kasutab oma veebisaidil krimelte.ee  küpsiseid, et kasutajatele oleksid kättesaadavad lehekülje kõik funktsioonid ja kasutusmugavam navigeerimine. Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse veebiserverist kasutaja brauserisse ja salvestatakse tema kõvakettale. Küpsised aitavad veebisaiti  krimelte.ee  parendada ja pakkuda teile meeldivamat kasutajakogemust.

Wolf Group OÜ kasutab Google Analyticsi, YouTube ja Hotjari analüüsiküpsiseid, mis koguvad teavet veebisaidi kasutamise ning selle külastuste arvu kohta.

Külastuse alguses näidatakse teile veebisaidil teavet küpsiste kasutamise kohta ja küsitakse teie nõusolekut. Kui klõpsate nupul „OLEN NÕUS“, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Brauseri seadete all saate oma nõusolekut igal ajal muuta või salvestatud küpsised kustutada. Wolf Group OÜ kohustub võtma kõik võimalikud meetmed, et teie isikuandmeid nõuetekohaselt kaitsta. Kui teil on oma isikuandmete töötlemise kohta küsimusi, võtke kindlasti meiega ühendust.

Üksikasjalikumat teavet küpsiste ja nende eemaldamise kohta saab lugeda siit:  https://www.allaboutcookies.org/ või oma veebilehitseja “Abi” rubriigist.

Värbamise käigus kogutavad isikuandmed

Me hindame teie usaldust. Soovime, et tunneksite end isikuandmete edastamisel turvaliselt. Seetõttu kirjeldame, kuidas me värbamisel isikuandmeid kogume ja töötleme.

Ametikohale kandideerimiseks ja edasiste tööpakkumiste saamiseks tuleks teil esitada oma isikuandmed ja kontaktteave koos CVga ning kinnitada, et olete huvitatud Krimeltes töötamisest.

Teie kontaktteavet võidakse kasutada selleks, et hõlbustada Teie kandideerimist ja Krimelte värbamistegevust. Näiteks võidakse Teil paluda osaleda vabatahtlikes värbamisega seotud küsitlustes.

Andmeedastus

Et Wolf Group on rahvusvaheline ettevõtete kontsern, võidakse Teie andmeid kasutada kontserni tasandi värbamises. Ametikohale kandideerides kinnitate oma teadlikkust asjaolust, et Teie andmeid võidakse töödelda riikides, kus andmekaitsereeglid pole nii ranged kui Teie kodumaal. Wolf Group omakorda võtab vajalikud meetmed, et Teie isikuandmeid ka nendes riikides kaitsta.

Juurdepääs andmetele

Juurdepääs teie andmetele ja õigus neid kasutada on antud ainult Krimelte töötajatele ning volitatud kolmandatele isikutele.

Andmete säilitamine

Teie andmeid säilitatakse Krimelte värbamissüsteemis kaks aastat pärast nende viimast uuendamist. Kui Teie avaldust ei rahuldata, võtab Krimelte teiega enne tähtaja saabumist ühendust, et paluda Teil esitatud andmeid uuendada. Kui te ei soovi oma andmeid uuendada, kustutatakse teie profiil automaatselt. Teie andmeid võidakse säilitada sellest tähtajast kauem, kui seda nõuavad kohalikud seadused.

Lisateave värbamise kohta

Krimelte ei võta kandideerijate ees mingit vastutust tehniliste tõrgete ega häirete eest, mis on seotud andmete saatmisega interneti teel (muu hulgas viivitus andmete saatmisel või saatmise ebaõnnestumine).

Kui klõpsate nupul „Olen nõus“, kinnitate, et olete ülaltoodud tingimustega nõus, teie esitatud teave on õige, tõene ja täielik ning teil on esitatud soovitajate nõusolek nendega ühenduse võtmiseks.

Lisaks nõustute, et Krimelte võib mõistlikus ulatuses ning kooskõlas hea tava ja kohalike seadustega kontrollida teabe õigsust, mille olete esitanud kandideerimise või värbamise mis tahes etapis.

Wolf Group OÜ jätab endale õiguse privaatsuspõhimõtteid igal ajal ette teatamata uuendada või parandada, avaldades privaatsuspõhimõtete uuendatud versiooni oma veebisaidil.

Kontaktteave

Wolf Group OÜ
Suur-Paala 10
13619 Tallinn, Eesti
Telefon +372 605 9300
E-post  wg@wolf-group.com