Wolf Group | Krimelte OÜ lansseeris uue veebilehe

Wolf Group | Krimelte OÜ liigub muutuste tuules. Uue ja värskema kuue on saanud ka veebilehekülg www.wolfgroupweb.com.

Wolf Group | Krimelte OÜ (WG) ambitsioon on areneda kõrvuti tööstus- ja tootearendusinnovatsiooniga ning olla jätkuvalt üks juhtivaid ehituskeemiatoodete ja -materjalide tootjaid Euroopas. Sellest tulenevalt on WG seadnud endale eesmärgiks ajaga kaasas käia, mis andis tõuke ka uue veebilehe arendamiseks. Uuele veebileheküljele üleminek toimub järk-järgult – täna on saadaval ingliskeelne veebileht ning lisandumas on ka eesti-, vene- ja hispaaniakeelne lehekülg.

Sel aastal on toimunud veel teisigi suuremaid muudatusi. Vähem kui kuu aega tagasi valmis ka Sharepointi platvormil WG-i siseveeb pakkudes senisest paremaid võimalusi info liikumiseks grupi erinevate üksuste ja ettevõtete vahel.

Wolf Group | Krimelte OÜ on rahvusvaheline energiasäästlike vuugitäitelahenduste ja ehitusliimide müügi ning tootmise ettevõte, mis koondab tootmisüksusi Eestis, Hispaanias, Venemaal ja Brasiilias. Ettevõtte kaubamärgid on Penosil, Olivé ja Tempsi ning müügivõrgustik ulatub Ameerika Ühendriikidest Uus-Meremaani, Norrast Lõuna-Aafrikani ja Brasiiliast Jaapanini. 

Kõik postitused

2022

2021